דשבורד אינטרנטי

דשבורד הוא לוח בו ניתן לצפות בפעילות העסקית שלכם מבחינת נתונים וגרפים, וללמד אודות פעילותה הכלכלית של החברה באמצעות מדידות, גרפים ודו"חות טבלאיים. בחברת ייעוץ עסקי מספקים עבורך דשבורד אינטרנטי אשר ניתן לצפות בלוח שכזה מבעד למסך המחשב" הוא מעודכן בזמן אמת. עם הדשבורד האינטרנטי תוכל, כבעל עסק עצמאי לדאוג לעסק שלך לעתיד לבוא בנושאים הבאים.

 שינוי אסטרטגיות עסקיות בהתאם לדשבורד

באמצעות דשבורד אינטרנטי תוכל גם לצפות ברווחיות או הפסד העסקי בפרמטרים השונים בזמן אמת, וגם להתעדכן על שינוי מהכנסה או הוצאה. באמצעות העדכונים מהדשבורד תוכל לקבל החלטות חכמות כמו השקעה וחסכון עסקי, או שינוי יעדים עסקיים קיימים ליעדים חדשים ורווחיים יותר. בדרך זו - תוכל לעקוב אחר הנעשה בבית העסק שלך בזמן אמת ולקבל החלטות חכמות.

 יכולת לנהל עסק מבלי לשהות בו פיזית

הדבשורד מספר למעשה את סיפורו של העסק במספרים. רק מהתבוננות בו תוכל לדעת מה קורה שם, ולתקן את הדרוש תיקון גם מבלי לבקר בבית העסק שלך. בדרך זו תוכל לנהל ביעילות את העסק וגם לבצע מהלכים מחוצה לו שיקדמו אותו כל העת. מכאן שהדשבורד יוצר יעילות עסקית רבה ומאפשר לא רק צפייה בדו"חות אלא גם התייעלות עסקית בכל הקשור לניהול.

 ממשק מהיר ונוח

הממשק האינטרנטי, המבוסס על שרת מהיר ואיכותי, יהיה זמין עבורך כל עת. הגישה אליו פשוטה, וניתן לערוך במאפייני את הגרפים והדו"חות שתבקש להציג מדי יום. השימוש בדשבורד הוא לרווחתם של מנהלים רבים בשירות הציבורי והפרטי, ומשמש כלי חובה לכל העוסק בניהול או בבעלות על עסק.

 פתרון נגיש ואמין

פתרון כמו דשבורד אינטרנטי של החברה המובילה בשירותי מענה הוא פתרון נגיש, יעיל ואמין. הכניסה לשרת היא באמצעות חומת אש בטוחה, המנגנון בטוח, מהיר ויציב, וכן מצויד במנגנונים שמונעים ככל שניתן את נפילת השרת. כך, אתה זוכה תמיד לעדכוני דשבורד אינטרנטיים בזמן אמת מתי שתחפוץ.

 ממשק קריא ונגיש לכל עוסק

הממשק כתוב באותיות צבעוניות וגדולות ומאפשר דלית נתונים מהירה וקלה. בעלי עסקים רבים משתמשים בדשבורד וכמוהם גם עובדים שכירים בתחום הניהול בשוק הפרטי ומחוצה לו. התוצאה היא התייעלות של כל מערך הניהול בחברה, שמוביל כמובן לייעול דה פקטו של הנעשה בבית העסק בכל הקשור לפיקוח על פעילותו הכלכלית. 

מענה טלפוני  דשבורד אינטרנטי