תמיכה וליווי עסקי

תמיכה וליווי עסקי חשובים לכל בית עסק שברצונו לשגשג ולפרוח. במסגרת אשר נועדה לגרום גם לעסק שלך לפרוח לא רק שתקבל ייעוץ בנושא המכירות והבאת ההכנסה, מהלכים מטעם חברת התמיכה והליווי יתבצעו בשבילך על מנת לגרום לך לשגשג. כיצד זה קורה ? ההסבר פשוט, ולקוחות רבים של החברה זוכים לפונים רבים אשר מתעניינים במוצריהם ושירותיהם.

ייעוץ עסקי

בשלב הייעוץ העסקי יסבירו לך מומחים מטעם החברה על שירותי העסק ויפנו אותך למסלולי ייעוץ שונים הנושאים בחובר אסטרטגיות שונות להגעה ללקוחות. ניתן יהיה לייעץ לך על הוצאת שיחות ללקוחות פוטנציאליים, שימוש בדיוור הישיר, ואפילו שימור על קשרי לקוחות עם הלקוחות הקיימים על מנת שיצרכו עוד מוצרים ושירותים. על פי המסלול שתבחר, תבצע החברה את הפעולות הבאות.

שירותי טלמיטינג

שירותים אשר נועדו לסייע לך לאסוף פגישות מכירה. הנציג לא מוכר לבן השיח שלו דבר, אלא משכנע אותו להיפגש עם סוכן מכירות מטעמך. פגישה שכזו תמיד תהיה פגישה איכותית, בשל אופי שיחת טלמיטינג, בו מוסבר לאדם איתו משוחחים על חשיבות המוצר או השירות, וגורמים לו להתעניין בצריכתו המיידית. לעתים, ניתן לומר שטלמיטינג חשוב יותר מהמכירה עצמה, שכן התובנות שאיש השיח יודע הן רק מהפאן החיובי של המוצר או השירות, ומשם הדרך למכירה קלה אף יותר מאשר מכירה לאדם איתו לא שוחחו בטלמיטינג.

שירותי טלמרקטינג

שירותים שתפקידם למכור את מוצרייך באופן רשמי, וגם לחקור תובנות על הרגלי הצריכה של הלקוחות באמצעות סקרי דעת קהל. מחקרים אלה אינם מחקרים מדעיים, אלא מחקרים ממפים שנועדו לעזור לטלמרקטינג לעזור לך: הטלמרקטינג מגלה מהי האוכלוסייה שרוכשת את המוצר באמצעות המחקרים הללו, ומהם המוצרים הפופולריים ביותר שלך, ולאחר מכן גם מבצעת את השיחות ומניבה לך מכירות רבות.

שירות טלמרקטינג, הזמנות ודיוור ישיר

שירות הכולל את שלושת הפעולות גם יחד. הוא גם קולט הזמנות, גם מפלח אוכלוסיית יעד למוצרים והשירותים שלך, גם מפיץ דיוור ישיר בקרבה, וגם קולט מכירות ממנה. שירות זה נחשב לשירות אשר מצליח להסב הצלחה לכל לקוח שלו. חברות רבות שכמעט הוכרו בחברות כושלות או פושטות רגל זכו להצלחה מסחררת בעקבות השירות הבלתי אמצעי אשר הנחיל הצלחה רבה לכל לקוח.

תמיכה וליווי תמיכה טכנית תמיכה