שירותי מזכירות

אם גם הפעילות העסקית שלכם הולכת ותופחת, ועומסים כבדים מורגשים בקווי הטלפון ובממשקי האינטרנט השונים: צאט, מייל ודף עסקי בפייסבוק – שירותי מזכירות מקצועיים יורידו לכם מן העומס ויסייעו בתגבור המענה ללקוחות בזמן אמת. מדוע זה מועיל לכם, ולא מומלץ שהלקוח ייוותר ללא מענה ? מדוע עדיף שיהיה שם נציג שיספר ללקוח שמיד יחזרו אליו, מאשר להגיע לתא קולי INVOICE ? מיד תיווכחו כי שירותי מזכירות משפרים ומייעלים את כל פעילותכם העסקית.

שירותי מזכירות משדרים רצינות כלפי הלקוחות, וגורמים להם לחוש שמדובר במקצוענים

לקוח אשר מנסה להשיג אתכם פעם אחר פעם, ונתקל באותו מענה קולי, או באותה מנגינה HOLDיטפח מחשבה שאו שמדובר בעסק לא פעיל, או שהוא פועל בחוסר רצינות משוועת. על מנת לשדר שאתם על המפה, וקיבלתם את הפנייה שלו, שירותי מזכירות הם שדרושים לכם. מניסיון, כאשר תיעשו רווחיים ותקבלו שיחות טלפון רבות – לא תוכלו להגיע לכולם.

שירותי מזכירות ידאגו לייצג אתכם בכבוד מול הלקוח

עובדי שירותי המזכירות יהיו שם בשבילכם בכל אמצעי התקשורת: בצאט ובטלפון, במסרונים ובכל אמצעי טכנולוגי אחר. המוקדנים ישתמשו הן בקול האנושי והן במקלדת על מנת להסב לכם כבוד רב, לייצג אתכם כשחיוך על שפתיהם, ונימה שירותית משתמעת מהתכנים שלהם. כך, כאשר אתם תחזרו לאותם לקוחות בטלפון או תענו להם באמייל תיווכחו לדעת שהלקוח חף מהתנגדויות והוא להוט לשתף אתכם פעולה ללא כל קושי.

בחברה מועסקים עובדים שקדניים שיעשו הכל כדי לתרום להצלחת פעילותכם

כאשר אנו מציינים שהעובדים יספק מענה שירותי מזכירות במקומכם, הם יעשו זאת כמו היו עובדיכם שלכם. כיצד? הם ילמדו מהם המוצרים והשירותים שלכם, מי הם אנשי המפתח בארגון שאתם מנהלים, ויתנהגו כמו עובדי הארגון לכל דבר ועניין. כך – הלקוח יבין שהוא הגיע לארגון אך לא למחלקה הנכונה ואנשיה מיד יקבלו את פנייתו.

מומלץ לרכוש חבילת צאט על פני חבילת שיחות טלפון

חבילת הצאט זולה יותר, יקרה פחות לתפעול ויעילה הרבה יותר. שירותי הטלפון מתומחרים תוך היצמדות לתעריפי הטלפון של חברות הטלפון, שהם יקרים לכל דעה. לעומת זאת, תעריף הצאט משולם על פי עבודת המוקדנים בלבד, ללא תלות בתעריף חיצוני כלשהו, מה שמוזיל עלויות וגם יוצר מענה איכותי יותר ללא שימוש בקול אנושי.

שירותי מזכירות שירותי משרד שירותי מזכירה