מוקדני טלמיטינג

מוקדני טלמיטינג אחראיים ומסורים ידאגו לשיפור המכירות בבית העסק שלך, ולהגדלת הכנסתך. השירות אינו מבוצע באופן ישיר, אך פעולות חכמות שהמוקדנים יעשו עבורך יתרמו, באופן שכבר הוכח בעבר, להזנקת המכירות שלך. כיצד זה קורה, ואיך זה עובד ? האם התוצאות נראות מיידית ? במאמר זה תוכלו לזכות לכל התשובות וללמוד אודות מוקד טלמיטינג ומהלך עבודתו.

עבודת הטלמיטינג

במסגרת טלמיטינג מבוצעת שיחה בין נציג הטלמיטינג ללקוח פוטנציאלי של מנוי של החברה. בחברה, אשר למדה מבעוד מועד את מוצרי המנוי, מביעים מוקדני טלמיטינג ידע כללי ומקצועי רב במוצרים ובשירותים שלך, ומשוחחים במטרה לגרום לבן השיח להיפגש איתך. פגישה שכזו חזקה ויעילה היא יותר מכל מכירה ממשית, שכן בן השיח מגיע לפגישה שהוא חדור מוטיבציה על המוצר, ובדרך כלל מאד רוצה גם לקנות אותו.

שיחות טלמיטינג בתפוצה נרחבת הסתיימו במכירה

פגישות רבות בין בעל עסק לפונה אשר נוצרו בעקבות שיחת טלמיטינג מקדימה הסתיימו במכירה. הפונה, לו היה יכול, היה קונה את המוצר כבר ממוקדן הטלמיטינג, אך זהו לא תפקידו, ואפקט המכירה הוא בידייך בלבד. לגופו של עניין, זה גם יכול להועיל לך, שכן יש מי שמדבר בזכות המוצרים מבלי למכור אותם הלכה למעשה, מה שמצביע על טיבם נטו, ורק מדרבן את הלקוח לרצות לקנות אותם יותר

שיחות טלפון איכותיות המשלבות ירידה לפרטים וטיפול בהתנגדויות

עד כדי כך מקצועיים הם מוקדני טלמיטינג שהם יתייחסו, במהלך שיחת הטלפון, למוצר שלך ממש כפי שהם עצמם אמונים על מכירתו. הם יביעו בקיאות וידע כמו אלה שלך, וידעו אפילו לטפל בהתנגדויות הלקוח. מדובר בנושא נדיר כמו הזרקת פלסטיקה או ייצור ברזל ? מוקדני הטלמיטינג ידעו, גם בנושאים כאלה, לספק ללקוח מידע שיעניין אותו וישכנע אותו לרכוש את אותם מוצרים.

הגעה למושאי המכירה בדרך חכמה המתבססת על חטיבת מחקר

מוקדני טלמיטינג עובדים בסמיכות לחטיבת מחקר המספקת להם מידע על איזור בארץ, אוכלוסייה לפי גיל, מגדר או כל פרמטר אחר – אשר להם סבירות גבוהה במיוחד לרכוש את המוצרים שלכם. כך, לא רק איכותם של מוקדני טלמיטינג מביאה לכם מכירה, הם גם יודעים מראש למי להתקשר, ומוצאים ביעילות רבה את קהל היעד שלכם.

מוקדני טלמיטינג מוקד טלמיטינג טלמיטינג